Medinė virtuvėlė Provansas

Parduota
119.00 99.95
Sandėlyje:
Parduota
Prekės kodas:
W10C058A

5/5 (2 įvertinimai) Parašyti įvertinimą

Medinė virtuvėlė Provansas

Ši medinė virtuvėlė yra skirta žaisti, taip vadinamus vaidmenų žaidimus. Kaip žinia, virtuvėje sukiotis gali ne tik moterys bet ir vyrai, dėl to ši žaislinė virtuvėlė yra skirta ne tik mergaitėms bet ir berniukams. Ši vaikiška virtuvėlė yra su priedais, be kurių mažieji šefai niekaip neišsiverstų. Į šį rinkinuką įeina masyvus puodas ir keptuvė. Abu jie yra su dangčiais. Koks virėjas gali išsiversti be pjaustymo lentutės ir peilio su kuriuo saugiai galima pjaustyti žaislinį maistą? Ruošiant maistą galima bus pasinaudoti druskine ir pipirine. Kiekvienas pagal savo skonį galės paskaninti ruošiamą maistą. Medinis samtis, kiaurasamtis ir mentelė visada bus po ranka o pabaigus maisto gaminimą, vaikai galės juos pakabinti ant medinės virtuvėlės esančių laikiklių. Tam reikalui šie reikmenys yra su virvutėmis. Šį rinkinuką galima įsigyti ir atskirai. Jį galima rasti kategorijoje "Mediniai žaislai" - "Žaislinis indų rinkinys Provansas".

Virtuvėlėje yra žaislinė orkaitė. Jos temperatūra yra nustatoma trimis rankenėlėmis, kurias galima sukinėti. Vos pasukus pasigirsta trakštelėjimas, kas parodo jog yra nustatinėjama įsivaizduojama temperatūra. Taip suteikia šiek tiek tikroviškumo. Jeigu norima maistą tik pašildyti, vaikai galės pasinaudoti ir mokrobangų krosnele. Viršutiniu, žaislinės mikrobangės, ratuku galima nustatyti laiką o mygtuku žemiau galima įjungti ir išjungti maisto pašildymą.

Baigus žaislinio maisto ruošimą ir visiems skaniai pavalgius, visus žaisliukus galima bus nuplauti virtuvės, nerudyjančio plieno plaustuvėje. Galiausiai viska galima tvarkingai sudėti į virtuvėlės lentynėles, kurių čia yra apstu. Jei konkrečiau tai keturios: dvi kairėje spintelės pusėje su durelėmis ir tiek pat pačiame centre. Taip pat dar yra dvi lentynėlės žaislinėje orkaitėje, kuri yra šios virtuvėlės dešinėje pusėje. Jei ji bus nenaudojama, tai įvairius žaisliukus galima patalpinti ir tenai. Keletą smulkmenų galima įdėti ir į ištraukiamą stalčiuką, kurio naudingas plotas yra 17x14 cm.

Aukštis, 93 cm.
Aukštis iki stalviršio, 52 cm.
Plotis, 60 cm.
Gylis, 29 cm.
Svoris, 14 kg.

Gali skirtis maišytuvo rankenėlių spalva - būna spalvotos arba pilkos.

Prekės duomenys
Aukštis, cm 93
Aukštis iki stalviršio, cm 52
Plotis, cm 60
Gylis, cm 29
Svoris, kg 14
Parašyti įvertinimą