Lėlė Noa Harald 45 cm, Nines d'Onil

Kaina
55.35
Sandėlyje:
Turime
Prekės kodas:
NIN1910
Gamintojas:
Nines d'Onil

Lėlė Noa Harald, tai 45 cm. Nines d‘Onil, gamintojo iš Ispanijos kūrinys. Lėlės kūnas medžiaginis, rankos, kojos ir galva iš vinilo. Šiam modeliui lytis nėra išskiriama. Galima pagal drabužėlius vadinti labiau priskirti berniukui, bet tik labai sąlyginai. Lėlė aprengta šiltu, rusvos spalvos kombinezonu. Ant kaklo šiltas, baltas megztas šalikas su bumbuliukais o ant galvos garstyčių spalvos kepurė. Komplekte rasite čiulptuką.

Tokios lėlės yra ne tik žaislas, bet ir mokomoji ar mokymosi priemonė. Vaikai žaisdami mokosi bendrauti, kartu skatinama kalba, vaizduotė ir savarankiškumas. Žaisdami su šiuo kūdikiu mergaitės ir berniukai gali rūpintis savo mažyliu, kaip ir jų tėveliai jais rūpinasi.

Parduodama specialiame maišelyje su virvute. Lėlė Noa Harald Nines d‘Onil, 100% rankų darbo kūrinys, pagaminta Ispanijoje.

★ Gražūs rūbeliai
★ Švelniai kvepia vanile
★ Pagaminta Ispanijoje
★ 45 cm ūgio
★ Komplekte čiulptukas

  • Lytis: Berniukas
  • Lyties požymiai: Nėra
  • Akių spalva: Tamsiai pilkos
  • Akių būsena: Užsimerkiančios
  • Plaukai: Nėra
  • Kūnas: Medžiaginis
  • Ūgis: 45 cm
  • Svoris: 0,65 kg.
  • Amžius: nuo metų 3 metų

Priežiūra
Vinilines dalis rekomenduojama valyti minkšta šluoste, sudrėkinta vandenyje. Grubiai. Dėmės, atsiradusios dėl rašalo ar kitų rašymo priemonių, nuo vinilo nebus galima nuvalyti. Lūpos nudažytos specialiais dažais tačiau dažnas ir grubus valymas gali pabloginti jų blizgesį ir spalvą. Rekomenduojama žaisti vyresniems nei 3 metų vaikams, nes lėlė ganėtinai yra sunki.

Visos šio gamintojo lėlės yra sukurtos rankomis, su rūpesčiu ir atsidavimu. Tai šeimos verslas, kurio tikslas yra, jog jų lėlės būtų svarbia berniukų ir mergaičių žaidimų, kurių metu vaikai augtu sveiki, saugūs ir laimingi.

Ši lėlė turi „ORIGIN“ ženklą – kokybės antspaudą, gimusį iš penkių lėlių gamintojų sąjungos, išsaugojusių tradicinę gamybos dvasią gaminant aukščiausios kokybės produktus. ORIGIN atspindi lėlių, pagamintų pietų Ispanijos miestelyje Onile, šios pramonės lopšyje nuo XIX a., tradicijas ir autentiškumą. Jie taip pat turi Valensijos bendruomenės amatininkų kvalifikaciją – ženklą, kas reiškia jog gaminiai yra pagaminti kilmės vietovėje, t. y. Ispanijoje.

Nines d'Onil“, kurianti rankų darbo lėles, įkurta 1985 m. tačiau patirtis siekia daug ankstesnius laikus o vertybės yra perduodamos iš kartos į kartą. Pasak jų, lėlės yra vienas iš seniausių žaislų istorijoje, jos pasitarnavo įvairiems tikslams, pavyzdžiui, leidžiant mažiems vaikams suprasti suaugusiųjų gyvenimo situacijas pasitelkus vaizduotę. Tačiau lėlės ne tik suteikia šypseną vaikams, bet ir padeda specialių poreikių turintiems žmonėms - palengvina emocinės gerovės atkūrimo kelią.

Prekės duomenys
Lytis Berniukas
Lyties požymiai Nėra
Akių spalva Tamsiai pilkos
Akių būsena Užsimerkiančios
Plaukai Nėra
Kūnas Medžiaginis
Mechanizmas Nėra
Ūgis, cm 45
Svoris, gr 650

Radote tokią pačią prekę pigiau?
Mes pasiruošę derėtis!

Kaip tai veikia:
1. Radote prekę pigiau?
2. Užpildykite formą ir pateikite mums.
3. Mes netrukus su Jumis susisieksime ir pateiksime pasiūlymą.

Užpildykite laukelius:
* Privalomi laukai