Lėlė Claudia Elegance 55 cm, Nines d'Onil

Parduota
Kaina
66.95
Sandėlyje:
Parduota
Prekės kodas:
NIN8052
Gamintojas:
Nines d'Onil

Lėlė Claudia yra viena didžiausių Nines d‘Onil turimų lėlių, kurios ūgis yra net 55cm. Kūnas medžiaginis o rankos, kojos ir galva iš minkšto vinilo. Vidukas spinduliuoja ramybe. Įdėmus žvilgsnis rodos stebi jus kiekviename žingsnyje. Paguldžius lėlytę, akys pamažu užsimerkia – atrodo kaip tikra, mieganti maža mergaitė. Rausvi skruostai ir lūpos ją daro išraiškingą. Aprengta gražiais drabužėliais o ant galvos puikiai atrodanti kepurė su dviejų spalvų bumbuliukais. Ant kaklo kokybiškas šalikėlis. Ir žinoma batukai, kad kojytės nešaltu. Komplekte dar rasite ir baltą čiulptuką, pririštą prie skudurėlio, kurį galima uždėti ant lėlės rankos, kad nepasimestu. 100% rankų darbo kūrinys, pagamintas Ispanijoje.

Tokios lėlės yra ne tik žaislas, bet ir mokomoji ar mokymosi priemonė. Vaikai žaisdami mokosi bendrauti, kartu skatinama kalba, vaizduotė ir savarankiškumas. Žaisdami su šiuo kūdikiu mergaitės ir berniukai gali rūpintis savo mažyliu, kaip ir jų tėveliai jais rūpinasi.

★ Gražūs drabužėliai
★ Švelniai kvepia vanile
★ Atsimerkiančios akys
★ Pagaminta Ispanijoje
★ Net 55 cm ūgio

  • Lytis: Mergaitė
  • Lyties požymiai: Nėra
  • Akių spalva: Tamsiai mėlyna
  • Akių būsena: Užsimerkiančios
  • Plaukai: yra
  • Kūnas: Medžiaginis
  • Ūgis: 55 cm
  • Svoris: 1,15 kg.
  • Amžius: nuo metų 3 metų

Vinilines dalis rekomenduojama valyti minkšta šluoste, sudrėkinta vandenyje. Grubiai netrinkite o pačios lėlės nenardinkite į vandenį, nes medžiaginis kūnas prisigers vandens. Dėmės, atsiradusios dėl rašalo ar kitų rašymo priemonių, nuo vinilo nebus galima nuvalyti. Lūpos nudažytos specialiais dažais tačiau dažnas ir grubus valymas gali pabloginti jų blizgesį ir spalvą. Rekomenduojama žaisti vyresniems vaikams, nes lėlės ganėtinai yra sunki.

Visos šio gamintojo lėlės yra sukurtos rankomis, su rūpesčiu ir atsidavimu. Tai šeimos verslas, kurio tikslas yra, jog jų lėlės būtų svarbia berniukų ir mergaičių žaidimų, kurių metu vaikai augtu sveiki, saugūs ir laimingi.

Ši lėlė turi „ORIGIN“ ženklą – kokybės antspaudą, gimusį iš penkių lėlių gamintojų sąjungos, išsaugančių tradicinę gamybos dvasią ir gaminant aukščiausios kokybės produktus. ORIGIN atspindi lėlių, pagamintų Onile, šios pramonės lopšyje Ispanijoje nuo XIX a., tradicijas ir autentiškumą. Jie taip pat turi Valensijos bendruomenės amatininko kvalifikaciją – ženklą, kas reiškia jog gaminiai yra pagaminti kilmės vietovės.

Nines d'Onil“, kurianti rankų darbo lėles, įkurta 1985 m. tačiau patirtis siekia daug ankstesnius laikus o vertybės yra perduodamos iš kartos į kartą. Pasak jų, lėlės yra vienas iš seniausių žaislų istorijoje, jos pasitarnavo įvairiems tikslams, pavyzdžiui, leidžiant mažiems vaikams suprasti suaugusiųjų gyvenimo situacijas pasitelkus vaizduotę. Tačiau lėlės ne tik suteikia šypseną vaikams, bet ir padeda specialių poreikių turintiems žmonėms - palengvina emocinės gerovės atkūrimo kelią.

Prekės duomenys
Lytis Mergaitė
Lyties požymiai Nėra
Akių spalva Tamsiai mėlyna
Akių būsena Užsimerkiančios
Plaukai Yra
Kūnas Medžiaginis
Mechanizmas Nėra
Ūgis, cm 55
Svoris, gr 1150

Radote tokią pačią prekę pigiau?
Mes pasiruošę derėtis!

Kaip tai veikia:
1. Radote prekę pigiau?
2. Užpildykite formą ir pateikite mums.
3. Mes netrukus su Jumis susisieksime ir pateiksime pasiūlymą.

Užpildykite laukelius:
* Privalomi laukai