Lėlė Alex blonde Nines d'Onil

Parduota
Kaina
45.35
Sandėlyje:
Parduota
Prekės kodas:
NIN4990
Gamintojas:
Nines d'Onil

Lėlė Alex Nines d‘Onil gamintojo iš Ispanijos kūrinys. Kokybiška ir gražiai atrodo. Kūnelis medžiaginis o galva, rankos ir kojos iš minkšto vinilo. Ši lėlė aprengta šventine, baltos spalvos suknele, kuri papuošta auksinėmis žvaigždutėmis ir rutuliukais, spindinčiais šviesoje pačiais įvairiausiais atspalviais. Puikūs batukai su batų raišteliais ant kojyčių. Komplekte rasite čiulptuką. Fotografijoje pateiktos šviesi ir tamsi lėlės - parduodama su šviesia suknele.

Šviesūs, ilgi plaukai viršugalvyje surišti dviem kaspinėliais, kas sukuria padūkusios mergaitės įvaizdį. Užsimerkiančios ir atsimerkiančios akys padaro lėlytę kaip tikrą vaiką. Tokios lėlės yra ne tik žaislas, bet ir mokomoji ar mokymosi priemonė. Vaikai žaisdami mokosi bendrauti, kartu skatinama kalba, vaizduotė ir savarankiškumas. Žaisdami su šią lėlė kūdikiu, mergaitės ir berniukai gali rūpintis savo mažyliu, kaip ir jų tėveliai jais rūpinasi.

Parduodama specialiame maišelyje su virvute. Lėlė Alex Nines d‘Onil 100% rankų darbo kūrinys, pagamintas Ispanijoje.

★ Gražūs drabužėliai
★ Švelniai kvepia vanile
★ Atsimerkiančios akys
★ Pagaminta Ispanijoje
★ 40 cm ūgio
★ Komplekte čiulptukas

  • Lytis: Mergaitė
  • Lyties požymiai: Nėra
  • Akių spalva: Tamsiai mėlyna
  • Akių būsena: Užsimerkiančios
  • Plaukai: yra
  • Kūnas: Medžiaginis
  • Ūgis: 40 cm
  • Svoris: 0,55 kg.
  • Amžius: nuo metų 3 metų
Priežiūra

Vinilines dalis rekomenduojama valyti minkšta šluoste, sudrėkinta vandenyje. Grubiai netrinkite o pačios lėlės nenardinkite į vandenį, nes medžiaginis kūnas prisigers vandens. Dėmės, atsiradusios dėl rašalo ar kitų rašymo priemonių, nuo vinilo nebus galima nuvalyti. Lūpos nudažytos specialiais dažais tačiau dažnas ir grubus valymas gali pabloginti jų blizgesį ir spalvą. Rekomenduojama žaisti vyresniems vaikams, nes lėlės ganėtinai yra sunki.

Visos šio gamintojo lėlės yra sukurtos rankomis su rūpesčiu ir atsidavimu. Tai šeimos verslas, kurio tikslas yra, jog jų lėlės būtų svarbia berniukų ir mergaičių žaidimų, kurių metu vaikai augtu sveiki, saugūs ir laimingi.

Ši lėlė turi „ORIGIN“ ženklą – kokybės antspaudą, gimusį iš penkių lėlių gamintojų sąjungos, išsaugančių tradicinę gamybos dvasią ir gaminant aukščiausios kokybės produktus. ORIGIN atspindi lėlių, pagamintų Onile, šios pramonės lopšyje Ispanijoje nuo XIX a., tradicijas ir autentiškumą. Jie taip pat turi Valensijos bendruomenės amatininko kvalifikaciją – ženklą, kas reiškia jog gaminiai yra pagaminti kilmės vietovės.

Nines d'Onil“, kurianti rankų darbo lėles, įkurta 1985 m. tačiau patirtis siekia daug ankstesnius laikus o vertybės yra perduodamos iš kartos į kartą. Pasak jų, lėlės yra vienas iš seniausių žaislų istorijoje, jos pasitarnavo įvairiems tikslams, pavyzdžiui, leidžiant mažiems vaikams suprasti suaugusiųjų gyvenimo situacijas pasitelkus vaizduotę. Tačiau lėlės ne tik suteikia šypseną vaikams, bet ir padeda specialių poreikių turintiems žmonėms - palengvina emocinės gerovės atkūrimo kelią.

Prekės duomenys
Lytis Mergaitė
Lyties požymiai Nėra
Akių spalva Tamsiai mėlyna
Akių būsena Užsimerkiančios
Plaukai Yra
Kūnas Medžiaginis
Mechanizmas Nėra
Ūgis, cm 40
Svoris, gr 550

Radote tokią pačią prekę pigiau?
Mes pasiruošę derėtis!

Kaip tai veikia:
1. Radote prekę pigiau?
2. Užpildykite formą ir pateikite mums.
3. Mes netrukus su Jumis susisieksime ir pateiksime pasiūlymą.

Užpildykite laukelius:
* Privalomi laukai