Lavinamasis kubas Povandeninis pasaulis, Small Foot

Parduota
Kaina
37.95
Sandėlyje:
Laikinai nėra
Prekės kodas:
11910

Jūrinės tematikos lavinamasis kubas skirtas smulkiajai motorikai lavinti ar šiaip smagiam ir naudingam laisvalaikiui. Pagamintas iš tvirtos medienos su penkiais, skirtingais žaidimais esančiais ant kubo plokštumų.

  • Pirmojoje plokštumoje rasite tris, skirtingų formų ertmes į kurias reikės sudėti, komplekte pridėtas kaladėles, atitinkančias ertmių formą. Ant šių kaladėlių yra su nupiešt 3 skirtingos žuvytės. Jose yra įmontuoti maži magnetai. Jas galima bus žvejoti su specialia meškere. Čia taip pat yra ir mediniai skaitliukai norintiems skaičiuoti ar šiaip pastumdyti.
  • Kitoje, didžiulis aštuonkojis su judančia galva, besitaikantis pagriebti, vis pabėgantį krabą, pasislėpusį kriauklėje.
  • Trečia plokštuma su vienu metu besisukančiomis jūros žvaigždėmis, lenktyniaujančiomis viena su kita, kuri pirmiau pasieks veidrodėlį. Tuo metu jas įdėmiai stebi medūzos.
  • Ketvirtoje, pateksite į patį vandenyno dugną su besisukančiu ratu, kurioje smagiai barbena spalvoti rutuliukai.
  • Paskutinis žaidimas viršutinėje dalyje – metalinis labirintas su septyniais, skirtingų spalvų ir pagamintais iš skirtingų medžiagų, dailiais rutuliukais. Daili žuvytė ramiai sau plaukioja tik jai skirtu vandenyno takeliu, visai nesibaimindama snaudžiančio banginio.

Visos lavinamojo kubo plokštumos nudažytos jūrinės tematikos piešinėliais. Viršutinę dalį nuėmus ir ją apvertus galėsite įdėti į vidų, taip sutaupysite nemažai vietos o ir bus lengviau pasidėti į lentyną ar į kitą žaislams skirtą vietą.

★ Amžius: nuo 12 mėn.
★ Matmenys: 20 x 20 x 37 cm
★ Svoris: 1,22 kg.


Prekės duomenys
Aukštis, cm 37
Plotis, cm 20
Gylis, cm 20

Radote tokią pačią prekę pigiau?
Mes pasiruošę derėtis!

Kaip tai veikia:
1. Radote prekę pigiau?
2. Užpildykite formą ir pateikite mums.
3. Mes netrukus su Jumis susisieksime ir pateiksime pasiūlymą.

Užpildykite laukelius:
* Privalomi laukai