Minkštas pliušinis Lėktuvas 40 cm, Orange Toys

Parduota
Kaina
17.95
Sandėlyje:
Laikinai nėra
Prekės kodas:
OT7009
Gamintojas:
Orange Toys

Ieškote puikaus pliušinio žaislo vaikui? Jūsų dėmesiui pliušinis lėktuvas - nuostabus žaislas, kuris suteiks daug džiaugsmo ir pramogos jūsų mažyliui! Šis minkštas lėktuvas yra pagamintas iš aukštos kokybės medžiagų, todėl jis yra ne tik patvarus, bet ir saugus vaikui žaisti.

Orange Toys pliušinis lėktuvas turi įspūdingą dizainą su ryškiomis spalvomis, kurios sužavės visus. Vaikas jausis lyg tikras pilotas žaisdamas su šiuo minkštu lėktuvėliu!

Pliušinis lėktuvas yra lengvas ir minkštas liesti. Jis puikiai tinka žaidimams kambaryje. Leiskite fantazijai nuskraidinti į įvairius nuotykius! Puikus pasirinkimas dovanai gimtadienio ar Kalėdų proga. Tai žaislas, kuris žadina vaikų kūrybingumą, skatina jų motorinius įgūdžius ir suteikia šaunią pramogą.

★ Amžius: nuo 0 mėnesių
★ Aukštos kokybės medžiagos
★ Patvarus ir saugus vaikui žaisti
★ Įspūdingas dizainas su ryškiomis spalvomis
★ Lengvas ir minkštas liesti
★ Skatina vaiko motorinius įgūdžius ir kūrybingumą

Medžiaga: Poliesterio pluošto ir polietileno granulės
Matmenys: 44x33x17 cm
Skalbiamas rankomis 30°C, negalima balinti, lyginti ir džiovinti džiovyklėje

Gamintojo iš Latvijos Orange Toys kūrinys. Šį įmonė gamina be galo mielus pliušinius žaislus, lėles, lėlių drabužius ir aksesuarus, savo sukurtiems žaisliukams, ir ne tik. Jie kasmet atnaujina savo asortimentą vis naujais modeliais.

Orange Toys yra žinomas ir patikimas prekių ženklas visame pasaulyje, skiriantis didelį dėmesį kokybei, kūrybiškumui ir vaikų saugumui. Jų produktai yra atpažįstami dėl išskirtinio dizaino. Būdami Latvijos gamintojai, Orange Toys yra puikus pasirinkimas tiems, kurie vertina europinį kokybės standartą ir unikalumą. Jų produktai atitinka griežčiausius saugos reikalavimus ir yra pagaminti iš aukščiausios kokybės medžiagų, užtikrinančių ilgalaikį žaislo naudojimą.

Orange Toys nuolat siekia inovacijų ir tobulėjimo, todėl jų asortimentas visada atnaujinamas su naujais ir žavingais žaislais. Atraskite šio gamintojo magišką pasaulį jūsų vaikui!

Prekės duomenys
Kolekcija Relax
Rekomenduojamas amžius nuo 0 mėn.
Ūgis, cm 44

Radote tokią pačią prekę pigiau?
Mes pasiruošę derėtis!

Kaip tai veikia:
1. Radote prekę pigiau?
2. Užpildykite formą ir pateikite mums.
3. Mes netrukus su Jumis susisieksime ir pateiksime pasiūlymą.

Užpildykite laukelius:
* Privalomi laukai