Lėlių ir pliušinių žaisliukų rūbeliai

Lėlių rūbeliai Migelis
Lėlių rūbeliai Migelis

Lėlių rūbeliai Migelis

Sandėlyje yra
1-3 d.d.

12.95

Parduota
Lėlių rūbeliai Maži taškeliai
Lėlių rūbeliai Maži taškeliai
Parduota
Lėlių rūbeliai Uogelė
Lėlių rūbeliai Uogelė

Lėlių rūbeliai Uogelė

Parduota

15.95

Parduota
Šliaužtinukas lėlėms
Šliaužtinukas lėlėms

Šliaužtinukas lėlėms

Parduota

12.95

Parduota
Rūbeliai Lucky Doggy Shine, Orange Toys
Rūbeliai Lucky Doggy Shine, Orange Toys
Parduota
Rūbeliai Orange Toys Doggy Roses Mix
Rūbeliai Orange Toys Doggy Roses Mix
Parduota
Rūbeliai Orange Toys Lucky Doggy Carmen
Rūbeliai Orange Toys Lucky Doggy Carmen
Parduota
Rūbeliai Orange Toys Lucky Doggy Luxury
Rūbeliai Orange Toys Lucky Doggy Luxury
Parduota
Lėlių rūbeliai Teresa
Lėlių rūbeliai Teresa

Lėlių rūbeliai Teresa

Parduota

12.95

Parduota
Sauskelnės lėlėms - žalsvos (2 vnt.)
Sauskelnės lėlėms - žalsvos (2 vnt.)

Lėlių rūbeliai, drabužiai

Nė kiek nesuklysime pasakę, kad lėlės yra vieni seniausių žaislų, skaičiuojantys jau ilgą ir turiningą istoriją. Nuo pirmųjų lėlių atsiradimo praėjo įspūdingas laiko tarpas, todėl pokytis šių žaislų sektoriuje yra milžiniškas. Šiandien mergaitės, o  taip pat ir berniukai, turi plačias galimybes žaidimui su lėlėmis suteikti kur kas daugiau įvairovės, nes ne tik pačios lėlės yra modernios, kalbančios, judančios ir pan., bet dar gali turėti ir didžiulį kraitį aksesuarų bei drabužių! Mergaitės ypač mėgsta tapti lėlių „mamomis“ – jomis rūpinasi, jas perrenginėja. Jei norite nudžiuginti savo vaiką nauju lėlės rūbelių kraiteliu, mūsų asortimente turėsite šaunų pasirinkimą itin gera kaina.


Lėlių rūbeliai mūsų asortimente

Jūsų dėmesio laukia:
 • puošnios suknelės ir prie jų priderinti plaukų aksesuarai lėlėms;
 • komplektukai, kuriuos sudaro kelnytės, marškinukai ir kepurė;
 • komplektukai, kuriuos sudaro sijonas, palaidinė ir galvos aksesuaras lėlėms-mergaitėms;
 • šiltas komplektukas, kurį sudaro kelnės ir užsegamas megztukas;
 • sauskelnės lėlėms (galima rinktis iš kelių spalvų);
 • dailus minkštutėlis paltukas ir prie jo derantis galvos aksesuaras;
 • šliaužtinukai lėlėms-kūdikiams ir kiti lėlių drabužiai.
Kalbant apie lėlių drabužių audinius, tai mūsų parduodami lėlių rūbai yra iš trikotažo, taip pat daug yra iš sintetinio pluošto – aukštos kokybės, pasižyminčio puikiomis savybėmis: patvarumu, atsparumu, švelnumu. Dar rūbelių gamybai naudojamos polietileno granulės, įvairūs priedai iš plastiko ir dirbtinis kailis.
Renkantis lėlių rūbelius, kaip ir perkant drabužius žmonėms, labai svarbu įvertinti dydį. Todėl atsižvelkite į tai, kokio dydžio lėlei rūbas tinka. Mūsų asortimente yra 36, 38 ir 43 cm dydžio lėlėms skirti apdarai. Orange Toys linijos rūbai lėlėms orientuoti konkrečiai į pliušinius Lucky Doggy serijos šuniukus. Jei vaikas turi tokį šuniuką, jam bus nepaprastai smagu žaisliukui keisti drabužėlius.
Rinktis norimas prekes ir pirkti mūsų el. parduotuvėje internetu labai patogu ir paprasta, mat prie kiekvienos prekės rasite aprašymą, taip pat nurodyta, kokiai lėlei konkretus rūbelis tinka, taigi apsirikti nebeliks galimybės.


Lėlių drabužiai: kodėl verta įsigyti?

 • Nurengdamas bei aprengdamas lėlę rūbeliais, užsegdamas užtrauktuką ar sagutes, dėdamas galvos aksesuarą ir pan. vaikas lavina smulkiąją motoriką, todėl tikrai galime teigti, jog žaidimas su lėlėmis ir jų rūbeliais prisideda prie vaiko lavinimo, konkrečiai – motorikos įgūdžių.
 • Nauji drabužiai lėlėms leidžia žaislui suteikti naują įvaizdį, o tai vaikams visada kelia smalsumą, juos domina, todėl lėlė su rūbeliais kur kas ilgiau kels vaikui susidomėjimą nei ta, kuri visada atrodo taip pat. Juk puikiai žinome, kaip vaikai mėgsta naujoves ir kaip juos masina naujas žaislas, todėl drabužėliai padės turimai lėlei suteikti naują įvaizdį ir sudominti vaiką iš naujo.
 • Lėlių puošimas rūbeliais leidžia vaikui derinti spalvas, skirtingus apdarus, ugdyti stiliaus suvokimą.
 • Per žaidimus su lėle bei rūbeliais galima vaikui ugdyti suvokimą, kaip reikia rengtis šiltu, vėsiu ar šaltu oru einant į lauką. Neretai vaikai nenori šiltų drabužėlių, nes jie varžo, būna nepatogūs, o mokydamiesi per žaidimą jie įsisaviną informaciją lengviau, taip pat gali norėsi susitapatinti su savo mylimiausia lėlyte ir šiltus rūbelius rengsis noriai.
 • Rūpestis, empatija, šilti jausmai – tai yra esminės vertybės, kurias vaikas ugdo žaisdamas su lėlėmis, jomis rūpindamasis. Tai nėra tik madų demonstravimas, rūbelių kaitaliojimas, nes rengdamas lėlę pagal paros metą, temperatūrą vaikas mokosi tinkamai pasirūpinti kitu.


Kur įsigyti?

Jei domina kokybiški ir gražūs lėlių rūbeliai, tai tokie parduodami mūsų asortimente. Pirkti internetu bus labai greita ir patogu. Galite pirkimo procesą atlikti prieš tai susikūrę paskyrą mūsų svetainėje arba kaip svečias. Pirkdami internetu efektyviai taupote laiką, galite prekes įsigyti Jums patogiu laiku, visiškai nepriklausomai nuo parduotuvės darbo laiko ar strateginės vietos. Tiesiog išsirinkite norimas prekes, apmokėkite Jums patogiu būdu, o mes po apmokėjimo užsakymą pristatysime jau kitą dieną, jei mokėsite elektronine bankininkyste. Puiku tai, kad pristatymas bus visiškai nemokamas jei pirksite už 50 eurų ar daugiau. Taip pat prekes nemokamai galite atsiimti mūsų prekybos vietoje Kaune, Rimšės g. 11.