Triušio Gabin namai, Ebulobo

Kaina
35.95
Sandėlyje:
Turime
Prekės kodas:
E90018
Gamintojas:
Ebulobo

Gražus prancūziško prekės ženklo Ebulobo medžiaginis namelis su trimis žaisliukais. Tai triušiuko Gabin namelis. Jis čia gyvena su dviem draugais – kačiuku ir paukšteliu. Namelio viena pusė pilnai atsidaro. Kitose namelio dalyse rasite duris ir langelį. Sienelė ir durys fiksuojamos velkro lipduku. Ant stogelio rankenėlė skirta namukui nešioti.

Žaisliukas skirtas vaikučiams nuo 9 mėnesių amžiaus. Galima žaisti vienam ar su draugais. Trys minkšti ir švelnūs žaisliukai bus ištikimi draugai žaidžiant ar miegant.

★ Amžius: nuo 9 mėnesių
★ Smulkiajai motorikai lavinti
★ Jutimų, skirtingų tekstūrų ir gyvūnėlių pažinimui
★ Maksimalus, leistinas svoris: 20 kg.

  • Medžiaga: poliesterio audinys
  • Matmenys: 18 x 16 x 18 cm
  • Skalbimas rankomis 30°C
  • Supakuota polietileno maišelyje

Gamintojo iš Prancūzijos Ebulobo įkurėjai yra žinomų dizainerių duetas Anna Lelong ir Ferdinand Lecomte iš Paryžiaus, buvo atsakingi už žaislų ir vaikų prekių kūrimą populiariems prekių ženklams, tokiems kaip Djeco, Baghera, Bebè Comfort ir kt. Eulobo žaislai yra naujoviški ir visais atžvilgiais originalūs. Šie interaktyvūs žaislai lavina vaikų motoriką ir bendravimo įgūdžius, supažindina su spalvomis. Dizaineriai daug dėmesio skiria kontrastingoms spalvoms, į kuriamą objektą stengiasi įterpti skirtingos faktūros medžiagas, skirtas lytėjimo pojūčiams lavinti, skatinančias teisingą vaiko vystymąsi. Žaislai ir aksesuarai sukurti kaip ankstyvojo mokymosi priemonės, kurios padės kūdikiui augti.

Triušiuko Gabin istorija.

Tai istorija apie žavingą triušį didelėmis ausytėmis, kurioje pasakojame, kaip pradžioje šie draugai šaiposi iš Gabin dėl didelių ausų. Tačiau vieną dieną, triušiukas Gabin išgirsta paukštelį, kuris tolumoje šaukiasi pagalbos. Nedvejodamas triušiukas metė visus darbelius ir nuskubėjo į fermą ieškoti draugų, kad padėtu išgelbėtų paukštelį. Visi kartu nuskubėję išgelbėjo išsigandusį padarėlį. Po šio nutikimo visi fermos gyventojai buvo labai dėkingi Gabin, kad jis savo didelėmis ausytėmis išgirdo pagalbos šauksmą ir šį istorija turi laimingą pabaigą. O istorijos moralas labai paprastas – džiaukimės savo skirtumais, nesigėdykime jų ir nesityčiokime iš kitų.

Radote tokią pačią prekę pigiau?
Mes pasiruošę derėtis!

Kaip tai veikia:
1. Radote prekę pigiau?
2. Užpildykite formą ir pateikite mums.
3. Mes netrukus su Jumis susisieksime ir pateiksime pasiūlymą.

Užpildykite laukelius:
* Privalomi laukai