Lavinamasis žaislas triušio Gabin daržas, Ebulobo

Kaina
39.95
Sandėlyje:
Turime
Prekės kodas:
E90023
Gamintojas:
Ebulobo

Triušiuko Gabin sodas tai minkštas ir švelnus žaisliukas kūdikiams ir truputi vyresniems. Tai kūrybiškas ankstyvojo mokymosi žaislas. Vaikai tikrai norės sužinos, kas yra paslėptas vazonėlyje, kuriame ras:

morką, kurią suspaudus išgirsite cyptelėjimą;


porą, švelniai čežančią nuo kiek vieno prisilietimo;


ridikėlį su tyliais barškučiais viduje;


triušiuką Gabin su varpelio garsu.

Minkštas vazonėlis, kuriame yra sudėti šie keturi žaisliukai yra su ertmėmis į kurį telpa kiekvienas iš šių žaislų. Kiekviena ertmė yra skirtingos spalvos, atitinkančios morkos, poro, ridikėlio ir triušiuko spalvas. Puikus būdas išmokti spalvas.

★ Amžius: nuo 6 mėnesių
★ Smulkiajai motorikai lavinti
★ Garsų, jutimų ir skirtingų tekstūrų pažinimui
★ Spalvų pažinimui

  • Matmenys: 25 x 15 x 11
  • Medžiaga: poliesterio audinys
  • Supakuota polietileno maišelyje
  • Galima skalbti skalbimo mašinoje 30°C

Gamintojo iš Prancūzijos Ebulobo įkurėjai yra žinomų dizainerių duetas Anna Lelong ir Ferdinand Lecomte iš Paryžiaus, buvo atsakingi už žaislų ir vaikų prekių kūrimą populiariems prekių ženklams, tokiems kaip Djeco, Baghera, Bebè Comfort ir kt. Eulobo žaislai yra naujoviški ir visais atžvilgiais originalūs. Šie interaktyvūs žaislai lavina vaikų motoriką ir bendravimo įgūdžius, supažindina su spalvomis. Dizaineriai daug dėmesio skiria kontrastingoms spalvoms, į kuriamą objektą stengiasi įterpti skirtingos faktūros medžiagas, skirtas lytėjimo pojūčiams lavinti, skatinančias teisingą vaiko vystymąsi. Žaislai ir aksesuarai sukurti kaip ankstyvojo mokymosi priemonės, kurios padės kūdikiui augti.

Triušiuko Gabin istorija.

Tai istorija apie žavingą triušį didelėmis ausytėmis, kurioje pasakojame, kaip pradžioje šie draugai šaiposi iš Gabin dėl didelių ausų. Tačiau vieną dieną, triušiukas Gabin išgirsta paukštelį, kuris tolumoje šaukiasi pagalbos. Nedvejodamas triušiukas metė visus darbelius ir nuskubėjo į fermą ieškoti draugų, kad padėtu išgelbėtų paukštelį. Visi kartu nuskubėję išgelbėjo išsigandusį padarėlį. Po šio nutikimo visi fermos gyventojai buvo labai dėkingi Gabin, kad jis savo didelėmis ausytėmis išgirdo pagalbos šauksmą ir šį istorija turi laimingą pabaigą. O istorijos moralas labai paprastas – džiaukimės savo skirtumais, nesigėdykime jų ir nesityčiokime iš kitų.

Radote tokią pačią prekę pigiau?
Mes pasiruošę derėtis!

Kaip tai veikia:
1. Radote prekę pigiau?
2. Užpildykite formą ir pateikite mums.
3. Mes netrukus su Jumis susisieksime ir pateiksime pasiūlymą.

Užpildykite laukelius:
* Privalomi laukai