Vaikučių ir tėvelių simpatijas užkariavę balansiniai dviratukai yra labai naudingi ir funkcionalūs. Be to, kad garantuoja smagų laiką Jūsų vaikui, jie dar ir padeda treniruoti kone visus kūno raumenis, kas labai svarbu augančiam ir stiprėjančiam mažyliui. Nors dažnai matome du ratus turinčius balansinius dviratukus, mūsų asortimente galite rinktis ir triratukus! Tai puikus variantas pradedančiajam – tris ratukus turintis balansinis dviratukas garantuos stabilumą, vaikas jausis užtikrinčiau, o tėveliai ramesni dėl vaiko saugumo.


Vaikiškų triratukų rūšys

Vaikiški triratukai skiriasi dizainu, komplektacija, medžiagomis ir kitais aspektais, lemiančiais, jog visus triratukus galima suskirstyti į tam tikras grupes, pavyzdžiui: mediniai, plieniniai, su pripučiamais ratais arba paprastais, retro, klasikiniai ir kitokio stiliaus, su rankena, sulankstomi, stumdomi, 2-in-1, 4-in-1 ir kt.
Labai didžiuojamės mūsų asortimente esančiais „Trybike“ 4-in-1 triratukais, išsiskiriančiais ne tik aukšta kokybe, dizaino ypatumais, patvarumu, bet ir unikalumu. Šių transporto priemonių gamyboje vienas svarbiausių aspektų yra tvarumas, tad triratukai gaminami iš sertifikuotos medienos bei kitų vaikams saugių ir aplinkai draugiškų medžiagų.


Stumiami triratukai su rankena - stumdukai

Stumdukai populiariausi tol, kol vaikas pats nemoka atsispirti ir važiuoti. Dažnai vaikai nuo 1 metų iki maždaug 2 ar kiek ilgiau mielai sėdi tokioje transporto priemonėje. Stumiami triratukai su rankena yra didelis palengvinimas tėvams, nes jie labai patogūs, o ir vaikui kur kas smagiau, nei sėdėti vežimėlyje.


Balansiniai triratukai – dviratukai

Toks triratukas labai patiks tiems, kurie nori vieną daiktą naudoti ilgesnį laiką. Kol vaikas mažesnis, negali išlaikyti pusiausvyros, jam kur kas saugiau ir smagiau bus važiuoti triratuku. Ūgtelėjus tokia transporto priemonė gali transformuotis į du ratus turintį balansinį dviratuką.


Triratukai - paspirtukai

Triratukai-paspirtukai taip pat padeda lavinti vaiko raumenis, garantuoja puikų fizinį aktyvumą ir smagų laiką. Juos galima rinktis su pripučiamais arba paprastais ratais, kai kurie triratukai-paspirtukai turi ir sėdimą poziciją, kas itin aktualu, jei vaikas mažas – atsisėdęs jis gali atsispirti abiem kojytėmis.


Triratukai su pripučiamais ratais

Triratukai su pripučiamais ratais bus vienas geriausių pasirinkimų, nes jie užtikrina kur kas minkštesnį ir komfortiškesnį važiavimą. Negana to, pripučiami ratai lems geresnį pravažumą, todėl triratuku vaikas lengvai ir maloniai važiuos tiek lygiu keliu, šaligatviu, tiek ir žvyruotais takeliais.


Triratukai 2-in-1 ir 4-in-1

Kaip sako pats tipo pavadinimas, tai 2-in-1 yra dvi transporto priemonės (triratukas ir dviratukas) vienoje, o 4-in-1 reiškia, jog pirkinys bus vienas, bet transporto priemonės net keturios. Toks triratukas transformeris idealiai atitiks tiek kūdikio, tiek jau ūgtelėjusio vaiko poreikius. Trybike 4-in-1 turi itin žemai nuleidžiamą sėdynę, o drauge ir galimybę aukštai ją pakelti. Todėl tokiu triratuku gali važiuoti vos vienerių sulaukęs vaikas. Tiesa, sėdynė juda ne tik aukštyn ir žemyn – ji drauge tolsta nuo vairo, kas užtikrina itin patogią rankyčių padėtį. Labai geri atsiliepimai apie šiuos gaminius neleidžia abejoti jų funkcionalumu ir kokybe.
Mūsų asortimente Trybike triratukai 2-in-1 yra plieniniai, o 4-in-1 – mediniai.


Triratukai vaikams pagal amžių

Renkantis triratuką vaikui būtina atsižvelgti į jo amžių. Įsitikinkite, kad pradedantis mokytis vaikas atsisėdęs ant dviratuko į žemę remiasi pilna pėda. Vyresnis vaikas turi patogiai pasiekti vairą ir gebėti lengvai atsispirti nuo žemės.


Triratukai vaikams nuo 1 metų

Kūdikiams nuo 1 metų puikiai tiks mūsų Trybike 4-in-1, kurių sėdynę galima nuleisti net iki 27 cm. Puiku tai, kad ši transporto priemonė vaikui tiks net iki kol jis sulauks šešerių – aukštai pakeliama sėdynė užtikrins transporto priemonės „augimą“ drauge su vaiku.


Triratukai vaikams nuo 2 metų

Nuo 2 metų vaikai jau laisvai važiuoja triratukais, jaučiasi saugiai, geba daugiau ar mažiau išlaikyti pusiausvyrą. 2–3 metai yra tinkamas metas triratuką transformuoti į dviratuką.


Triratukai vaikams nuo 3 metų

Nors daugeliui trimečių dar smagu važiuoti triratuku, tačiau tokio amžiaus vaikas jau drąsiai gali sėsti ant balansinio dviratuko, turinčio du ratus. Puiku, jei turite transformuojamą balansinį dviratuką-triratuką.


Triratukai vaikams nuo 4 metų

Nuo 4 metų triratukai įprastai transformuojami į dvirates transporto priemones, nes tokio amžiaus vaikams pavyksta puikiai išlaikyti pusiausvyrą. Perėjimas nuo triratuko prie dviratuko nesukels rūpesčių, jei turite 2-in-1 transporto priemonę.


Triratukai vaikams nuo 5 metų

Nuo 5 metų vaikas išlaiko pusiausvyrą, lengvai siekia kojomis žemę, jaučiasi užtikrintas važiuodamas triratuku. Mūsų asortimente esantys Trybike bus puikus pasirinkimas penkiamečiams, nes turi aukštai pakeliamą sėdynę ir galimybę nustatyti patogų atstumą tarp sėdynės ir vairo mechanizmo.


Geriausi triratukai mergaitėms ir berniukams: kaip išrinkti?

Kokie triratukai geriausiai tinka mergaitėms ir berniukams? Mūsų asortimente esančios transporto priemonės yra universalios ir pritaikytos visiems vaikams. Esminis
pasirinkimo kriterijus, greičiausiai, bus spalva: mergaitėms paprastai perkami rožiniai, balti, žali triratukai, o berniukams – žydri, mėlyni, juodi, rudi.
Rinkdami triratuką vaikui į pasirinkimo procesą įtraukite ir jį patį – juk svarbu, kad dviratukas patiktų būtent vaikui.


Kur įsigyti?

Mes siūlome galimybę triratuką vaikui išsirinkti ir užsisakyti internetu el. parduotuvėje vaikysteszaislai.lt. Čia Jūsų laukia puikus asortimentas, patrauklios kainos, operatyvus prekių pristatymas.
Užsakymą pristatysime į bet kurį miestą Lietuvoje. Jei apmokėsite naudodamiesi el. bankininkyste, prekės Jus pasieks jau kitą dieną po apmokėjimo. O jei pirkinių vertė yra didesnė kaip 50 eurų, už pristatymą nereikės mokėti!
Prekybą vykdome online, o įsikūrę esame Kaune. Čia turite galimybę prekes atsiimti nemokamai. Taip pat prieš pirkdami, jas galite apžiūrėti realiai mūsų prekybos vietoje Rimšės g. 11 (prieš atvykstant būtina pasiskambinti). Jei reikia, patarsime, suteiksime išsamios informacijos, padėsime išsirinkti „gyvai“ arba telefonu.


Kainos ir akcijos

Mūsų triratukų kainos svyruoja nuo kiek daugiau kaip trijų dešimčių eurų, o brangiausių siekia šiek tiek daugiau kaip pusantro šimto eurų. Pastarųjų kategorijai priklauso Trybike 4-in-1 triratukai. Nenusiminkite, jei Jūsų galimybės mažesnės – savo klientus dažnai nudžiuginame viena kita akcija, leidžiančia už aukštą kokybę mokėti pigiau.