Dviratukai yra pagrindinės vaikų transporto priemonės. Vos pramoksta vaikščioti, savarankiškai judėti jie veržte veržiasi prie paspirtukų, triratukų, dviratukų. Jų pasirinkimas rinkoje įspūdingas, todėl išsirinkti geriausią kartais užtrunka. Norėtume akcentuoti medinių dviratukų privalumus. Jie žavi ne tik estetika bei patvarumu, tačiau ir tvarumo principais bei ilgaamžiškumu. Jei norite medinį dviratuką nupirkti savo atžalai, mūsų asortimente rasite puikių variantų – mediniai dviratukai nuo 12 mėnesių iki 6 metų. Ir kalbame apie vieną vienintelę transporto priemonę!


Medinis dviratukas mūsų asortimente

Mūsų asortimente galite pirkti Co&Co gamintojo medinius balansinius dviratukus 4-in-1. Įmonė įkurta dviejų brolių, didžiulių dviračių entuziastų. Dar 2015 metais jų pradėti kurti balansiniai dviratukai-triratukai pasaulyje sulaukė pripažinimo ir šiandien jais rieda galybė vaikų. Šie Trybike mediniai dviratukai suprojektuoti ir išbandyti Nyderlanduose, o gamyba patikėta itin skrupulingai atrinktai nedidelei, bet labai kruopščiai dirbančiai gamyklai Kinijoje su specialistų iš Nyderlandų priežiūra
Mūsų Trybike mediniai dviratukai atitinka tvarumo principus, jie labai stilingi ir dailūs, patvarūs, aukštos kokybės, ilgaamžiai, o geriausia – jie auga drauge su vaiku! Taip, visai neperdedame – galimybė reguliuoti sėdynės aukštį labai plačiame diapazone bei keisti atstumą tarp sėdynės ir vairo lemia, jog šie dviratukai tinkami vaikams nuo 1 metų iki šešerių!
Mūsų parduodami Trybike mediniai balansiniai dviratukai yra daugiafunkciai, nes gali virsti triratuku arba dviratuku – pasirinkite variantą, atitinkantį Jūsų vaiko amžių, kad jam važiuoti būtų patogu ir saugu.
Šie mediniai dviratukai turi 12 colių plačius pripučiamus ratus, pasižyminčius itin geru pravažumu ir dovanojančius labai komfortišką važiavimą.
Trybike mediniai dviratukai yra natūralios medžio spalvos, o sėdynės ir vairo apsaugų spalva kitokia – galite rinktis rožinę, oranžinę, raudoną, mėlyną, rudą spalvas. Būtent šis kriterijus neretai būna lemiamas, kai renkamas balansinis medinis dviratukas mergaitėms ar berniukams.


Medinis balansinis dviratukas

Vaikiškas balansinis dviratukas yra tobula priemonė vaikui mokytis laikyti pusiausvyrą. Negana to, važiavimas tokio tipo dviratuku stiprina vaiko kojas, ne tik kojų, bet ir viso kūno raumenis, padeda vaikui pasitikėti savimi. Važiuodamas balansiniu dviratuku be pedalų vaikas nuo žemės atsispiria tai viena, tai kita koja, vadinasi, važiavimo metu juda visas kūnas, dirba visi raumenys – tai puiki fizinio aktyvumo forma.
Renkantis balansinį dviratuką svarbu atsižvelgti į vaiko amžių. Ar žinote, kad vos vienerių sulaukęs vaikas jau gali tokiu važiuoti? Mūsų asortimente yra aukštos kokybės ir labai dailūs mediniai balansiniai dviratukai vaikučiams nuo 12 mėnesių.


Mediniai dviratukai - paspirtukai

Balansinius dviratukus galima išgirsti vadinant paspirtukais dėl jų veikimo principo – važiuojama atsispiriant kojomis. Dažnai dviratukais paspirtukais pavadinami tokie paspirtukai, kurie turi sėdynę – mažesnis vaikas gali atsisėsti ir spirtis dviem kojytėmis. Vizualiai toks paspirtukas primena balansinį dviratuką, skirtumas tas, kad balansinis dviratukas turi kur kas didesnius ratus.


Rinkitės mūsų asortimente, pirkite patogiai internetu, mėgaukitės labai patrauklia kaina ir operatyviu pristatymu. Kaune galima atsiimti nemokamai!