Privatumo politika

Bendrosios nuostatos
Ši privatumo politika reglamentuoja elektroninės parduotuvės www.vaikysteszaislai.lt ir jos prekių Pirkėjo asmens duomenų rinkimo, tvarkymo ir saugojimo tvarką bei principus.

Asmens duomenų rinkimas, tvarkymas, saugojimas
Pirkėjas užsakydamas prekes, turi nurodyti prekių užsakymo įvykdymui būtinus ir teisingus savo asmens duomenis: vardą, pavardę, adresą, telefono numerį ir elektroninio pašto adresą.
www.vaikysteszaislai.lt gerbia savo klientų teisę į privatumą dėl to Jūsų asmens duomenys renkami ir tvarkomi tik tai tam, kad galėtume tinkamai vykdyti savo įsipareigojimus Jums, apdorodami Jūsų prekių užsakymus išrašytume prekių įsigijimo dokumentus, atsakytume į klausimus, susijusius su prekių pristatymu ar įvykdytume kitus sutartinius įsipareigojimus. Asmens duomenys nėra naudojami rinkodaros tikslai.

Asmens duomenų perdavimas trečiosioms šalims
www.vaikysteszaislai.lt pasilieka teisę perduoti informaciją trečiosioms šalims tam, kad galėtume tinkamai vykdyti savo įsipareigojimus Jums pristatant užsakytas prekes ir ne daugiau.

Asmens duomenų pakeitimas ar atnaujinimas
Registruodamiesi šioje elektroninėje parduotuvėje ar užsakydami prekes neprisiregistruodami, Jūs privalote pateikti išsamius ir teisingus asmens duomenis. Jūs turite teisę keisti ir atnaujinti registracijos formoje pateiktą informaciją. www.vaikysteszaislai.lt turi turėti išsamią ir atnaujintą informaciją apie Jus, kad galėtume efektyviai vykdyti Jūsų reikalavimus.

Asmens duomenų tvarkymas
Jūs sutinkate, kad asmens duomenys, kuriuos Jūs savo noru pateikiate registracijos formoje, būtų tvarkomi remiantis šiomis taisyklėmis. Jūs turite teisę kreiptis į mus, kad mes panaikintume visus registracijos duomenis apie Jus. T. y. panaikintume Jūsų paskyrą su visais asmeniniais duomenimis.

Taisyklių keitimas
Mes turime teisę iš dalies ar visiškai pakeisti "Privatumo politiką" apie tai pranešdami www.vaikysteszaislai.lt puslapyje.

Džiaugiamės Jumis!

Visada laukiame Jūsų sugrįžtant!

+370 615 11124

Galite skambinti ir savaitgaliais | 8:00-20:00 val.