Privatumo politika

Bendrosios nuostatos 
Ši privatumo politika reglamentuoja elektroninės parduotuvės www.vaikysteszaislai.lt ir jos prekių Pirkėjo asmens duomenų rinkimo, tvarkymo ir saugojimo tvarką bei principus.

Asmens duomenų rinkimas, tvarkymas, saugojimas 
Pirkėjas užsakydamas prekes, turi nurodyti prekių užsakymo įvykdymui būtinus  ir teisingus savo asmens duomenis: vardą, pavardę, adresą, telefono numerį ir elektroninio pašto adresą.
www.vaikysteszaislai.lt gerbia savo klientų teisę į privatumą dėl to Jūsų asmens duomenys renkami ir tvarkomi tik tai tam, kad galėtume tinkamai vykdyti savo įsipareigojimus Jums, apdorodami Jūsų prekių užsakymus,  išrašytume prekių įsigijimo dokumentus, atsakytume į klausimus, susijusius su prekių pristatymu ar įvykdytume kitus sutartinius įsipareigojimus. Taip pat Pardavėjo veiklos analizės ar tiesioginės rinkodaros tikslais.

Asmens duomenų perdavimas trečiosioms šalims 
www.vaikysteszaislai.lt pasilieka teisę perduoti informaciją trečiosioms šalims tam, kad galėtume tinkamai vykdyti savo įsipareigojimus Jums pristatant užsakytas prekes. 

Asmens duomenų pakeitimas ar atnaujinimas
Registruodamiesi šioje elektroninėje parduotuvėje ar užsakydami prekes neprisiregistruodami Jūs privalote pateikti išsamius ir teisingus asmens duomenis. Jūs turite teisę keisti ir atnaujinti registracijos formoje pateiktą informaciją. www.vaikysteszaislai.lt turi turėti išsamią ir atnaujintą informaciją apie Jus, kad galėtume efektyviai vykdyti Jūsų reikalavimus. 

Asmens duomenų tvarkymas 
Jūs sutinkate, kad asmens duomenys, kuriuos Jūs savo noru pateikiate registracijos formoje, būtų tvarkomi remiantis šiomis taisyklėmis. 

Taisyklių keitimas 
Mes turime teisę iš dalies ar visiškai pakeisti "Privatumo politiką" apie tai pranešdami  www.vaikysteszaislai.lt puslapyje.

Džiaugiamės Jumis!

Visada laukiame Jūsų sugrįžtant!

+370 615 11124

Galite skambinti ir savaitgaliais | 8:00-20:00 val.