Pigiau

Žaislinė virtuvėlė Pasakėlė

Prekės kodas: W10C144
Ar turime: Sandėlyje turime
39.00€ 20.00€
Kiekis:

IŠPARDAVIMAS.

Visos likusios virtuvėlės yra su didesniais ar mažesniais pažeidimais, kurie atsirado transportavimo ar gamybos metu. Kaune galima apžiūrėti ir išsirinkti o į kitus miestus galime atsiūsti detalias fotografijas ir pažeidimų aprašymus.

Ši žaislinė virtuvėlė tikrai ras vietą vaikų kambarėlyje nes neužima daug vietos. Nežiūrint į tai, kad ji yra kompaktiška, pavadinti maža tikrai negalima nes plotis (55,5 cm.) ir gylis (28,5 cm.) atitinka įprastų medinių virtuvėlių išmatavimus. Aukštis (31 cm.). Daugeliu atveju tai yra privalumas, kadangi ją lengva perkelti tenai kur tuo metu nori žaisti vaikai. Kai norisi pabūti kartu su vaikais ir ypač jei reikalinga jų priežiūra, tai ją galima atsinešti, tarkim į svetainę. Kartais būna, kai tėveliai nori ramybės, tai žaisliukai lengvai pernešami į vaikų kambarį, kur jie gali sau ramiai, nieko netrukdydami ar patys netrukdomi žaisti. Nors tai nėra pagrindinis akcentas renkantis tokio pobūdžio prekę, bet kai nesinori daug išleisti pinigų o vis tik norite nupirkti tokį žaislą kuris pradžiugintų vaikus, būtų su gausiu priedų rinkiniu, kuris lavintų vaikų kūrybiškumą, tai ši žaislinė virtuvėlė tikrai gali būti tai ko reikia.
Dominuojančios spalvos yra rožinė ir balta. Kaip akcentai, nupieštos vyšnios ir širdelės. Yra keturios rankenėlės iš kurių trys sukinėjasi. Sukant, jos skleidžia švelnų traškesį. Ketvirtą rankenėlę galima įspausti. Ji atitinka tikros viryklės įjungimo/išjungimo mygtuką. Priekyje yra stalčiukas į kurį galima įsidėti kelias smulkmenas. Kad būtų galima įsivaizduoti, tai tenai galima sudėti visus komplekte esančius įrankius o pasistengus ir druskine su pipirine. Vidiniai matmenys yra 13,5x14,5 cm. Praustuvę atstoja metalinė lėkštutė. Salotinės spalvos maišytuvas su rankenėle, kurią galima sukinėti. Galinė virtuvėlės sienelė lengvai nuimama. Nuėmus sienelę ir apvertus virtuvėlę, į dugną galima susidėti visus indus. O uždengus, nuimta galine sienele ir viską tvarkingai susidėti į pakuotę, galima ją vežtis į kaimą pas močiutę ar bet kur, kur važiuojate.

Priedai :
1) pjaustymo lentelė (18x11x0,9 cm.);
2) keptuvė su dangčiu (330 gr.);
3) puodas su dangčiu (350 gr.);
4) pipirinė ir druskinė;
5) samtis;
6) peilis;
7) mentelė.

Džiaugiamės Jumis!

Visada laukiame Jūsų sugrįžtant!

+370 615 11124

Galite skambinti ir savaitgaliais | 8:00-20:00 val.